Wyniki konkursu

Przedstawiamy laureatów prestiżowych nagród:

Kategoria KW – kalendarz wieloplanszowy:
I nagroda – TOFU Studio – kalendarz “ROBOTY”
II nagroda – PASJA – kalendarz “PASJA 2017 Finish makes difference”
III nagroda – Radio Katowice SA – kalendarz “Jubileuszowy kalendarz Radia Katowice”
Wyróżnienie – AQUANET SA – kalendarz “MACHINA ORGANICA”

Kategoria KJ – kalendarz jednoplanszowy:
I nagroda – ASP Katowice – kalendarz “Psi los”
II nagroda – ASP Katowice – kalendarz “Cztery pory roku”
III nagroda – ASP Katowice – kalendarz “Jamniki”

Kategoria KT – kalendarz trójdzielny:
I nagroda – PASJA – kalendarz “PASJA 2017 Finish makes difference”
II nagroda – Drukarnia Wydruk – kalendarz “Drukarnia Wydruk”
III nagroda – Arch s.c. – kalendarz “Polski Związek Narciarski”
Wyróżnienie – Elzab SA – kalendarz “ELZAB 2017”

Kategoria KO – kalendarz old:
I nagroda – Zielony Kadr Marta Hajda – kalendarz “II Liceum w Obrazach Wielkich Mistrzów, nr 1 – Nauczyciele 2016”
oraz kalendarz “II Liceum w Obrazach Wielkich Mistrzów, nr 2 – Absolwenci i Uczniowie 2016”
II nagroda – Lidia Metel – kalendarz “Książkowy PUP w Gdańsku”

Kategoria KA – kalendarz administracyjny:
I nagroda – Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach – kalendarz “Inny Punkt Widzenia”
II nagroda – Urząd Miasta Legnica – kalendarz “Magiczna Legnica w obrazach Jarosława Jaśnikowskiego”
III nagroda – Urząd Miasta Sopotu – kalendarz “Sopot – więcej niż molo”

Kategoria KK – kalendarz książkowy:
I nagroda – A.S.S.-3 – kalendarz “BRENNTAG”
II nagroda – Joanna Tyborowska – kalendarz “’The 2017 Zbigniew M. Bielak Art Calendar”
III nagroda – Edica – kalendarz “GETIN NOBLE”
Wyróżnienie – Edica – kalendarz “Limited Edition 2017”
Wyróżnienie – A.S.S.-3 – kalendarz “GSU”

Kategoria KS – kalendarz szkolny:
I nagroda – Małgorzata Kozłowska – kalendarz “Smerfny kalendarz na rok szkolny”
II nagroda – Wydawnictwo Debit – kalendarz “Kalendarz szkolny”

Kategoria KC – kalendarz charytatywny:
I nagroda – TOFU Studio – kalendarz “ROBOTY”
II nagroda – Katarzyna Paskuda – kalendarz “Szlachetna Kobieta”
III nagroda – Zielony Kadr Marta Hajda – kalendarz “Chrzanowskie Strażaczki 2017”
Wyróżnienie – Patrycja Łata – kalendarz “Mity o psach i kotach”
Wyróżnienie – Fundacja Iskierka – kalendarz “Iskierka”

Kategoria KI – kalendarz inny/nietypowy:
I nagroda – A.S.S.-3 – kalendarz “PIER LUIGI”
II nagroda – MDA Promotion – kalendarz “MDA Promotion”

Kategoria NI – najlepsza ilustracja:
I nagroda – PKO Bank Polski – ilustracje “Z młodości do nauki”
II nagroda – TOFU Studio – ilustracje “ROBOTY”
III nagroda – Zbigniew M. Bielak – ilustracje “’The 2017 Zbigniew M. Bielak Art Calendar”
III nagroda – Urząd Miasta Legnica – ilustracje “Magiczna Legnica w obrazach Jarosława Jaśnikowskiego”

Kategoria NF – najlepsza fotografia:
I nagroda – PKO Bank Polski – fotografie “Nasze piękne miasta”
II nagroda – AN STUDIO – fotografie “AETERNUM”
III nagroda – Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach – fotografie “Inny Punkt Widzenia”
Wyróznienie – Rossmann – fotografie “ROSSMANN PIN-UP 2017”

Kategoria NJ – najlepsza jakość:
I nagroda – Tinta – kalendarz “Drukarnia Tinta”
II nagroda – Drukarnia NORMEX (TOFU Studio) – kalendarz „ROBOTY”
III nagroda – A.S.S.-3 – kalendarz “BRENNTAG”

Nagroda specjalna:
Poza powyższymi kategoriami nagrodę specjalną za klarowny komunikat marketingowy otrzymuje:
SMARTCAT SP – kalendarz “PURMO – Inspirowani Pasją”

Nagroda publiczności: A.S.S.-3 – kalendarz “PIER LUIGI”

GRATULUJEMY