Wyniki konkursu

ZoomArt 2020

Przedstawiamy wygranych:

Grand Prix
ZoomArt 2020
Papyrus Sp. z o.o. – kalendarz
„Księżycowy kalendarz”

I miejsce
w kategorii kalendarz wieloplanszowy
Centrum Informacyjne Lasów Państwowych – kalendarz
„Lasy Państwowe”

ex aequo


I miejsce
w kategorii kalendarz wieloplanszowy
Dagma Sp. z o.o. – kalendarz
„ Stories Scheherazade Certified”

II miejsce
w kategorii kalendarz wieloplanszowy

Geberit Sp. z o.o. – kalendarz
„Woda w przyrodzie”

III miejsce
w kategorii kalendarz wieloplanszowy Radio Katowice S.A. – kalendarz 2020

I miejsce
w kategorii kalendarz freelancera 27 pixeli – kalendarz
„366 inspiracji”

I miejsce
w kategorii kalendarz trójdzielny
Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. – kalendarz
„Kobiety Wolności”

I miejsce
w kategorii kalendarz jednkoplanszowy
Paweł Piłat Venedi  – kalendarz
„Multicalendar MMXX”

I miejsce
w kategorii kalendarz szkolny
Krzysztof Molenda  – kalendarz
„Reptularz Akademicki”

II miejsce
w kategorii kalendarz szkolny
Edica  – kalendarz
„Abstrakcja Designu – Typografia”

III miejsce
w kategorii kalendarz szkolny
Centrum Informacyjne Lasów Państwowych – kalendarz
„Kalendarz z lasu 2019/2020”

I miejsce
w kategorii kalendarz inny/nietypowy
Papyrus Sp. z o.o. – kalendarz
„Księżycowy kalendarz”

II miejsce
w kategorii kalendarz inny/nietypowy
Reprint Emilia Czuryk  – kalendarz
„Reprint”

III miejsce
w kategorii kalendarz inny/nietypowy
Wydawnictwo Mamy Kalendarz s.c. – kalendarz
„MaMy kalendarz… i wspólne plany”

I miejsce
w kategorii kalendarz charytatywny
Fundacja Iskierka – kalendarz
„Kalendarz iskierkowy 2020”


ex aequo


I miejsce
w kategorii kalendarz charytatywny
Fundacja Emandi – kalendarz
„TAK! warto żyć”

II miejsce
w kategorii kalendarz charytatywny
Geberit Sp. z o.o. – kalendarz
„Woda w przyrodzie”

III miejsce
w kategorii kalendarz charytatywny
Fundacja Mikropsy – kalendarz
„Mikropsy 2020”

I miejsce
w kategorii kalendarz książkowy
Minar Armin Puchalla – kalendarz
„Uniwersal S.A.- Wentylatory dachowe”

II miejsce
w kategorii kalendarz książkowy
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp z o.o. – kalendarz
„EKO-logiczni LHS”

III miejsce
w kategorii kalendarz książkowy
Art&Chips Katarzyna Pakuła – kalendarz
„Mielewczyk 2020”

I miejsce
w kategorii kalendarz old
A.S.S.-3 Ewa Skoczeń – kalendarz
„We Save Trees”

I miejsce
w kategorii kalendarz administracyjny
Urząd Miasta Legnicy  – kalendarz
„Piastowie Legnicy”

I miejsce
w kategorii Najlepsza Jakość
Minar Armin Puchalla – kalendarz
„Uniwersal S.A.- Wentylatory dachowe”

I miejsce
w kategorii Najlepsza Fotografia
Dagma Sp. z o.o. – kalendarz
„ Stories scheherazade Certified”